Personálne oddelenie: +421 918 590 575 | Obchodné oddelenie: +421 918 999 256 info@ips.sk

Pravidelné upratovanie

Pravidelné upratovanie

Ponúkame Vám služby PRAVIDELNÉHO UPRATOVACIEHO SERVISU pre priemyselné budovy, zdravotnícke zariadenia, potravinársky priemysel, obchodné reťazce, hotely a rekreačné zariadenia. Zabezpečíme na kľuč upratovanie priestorov podľa potrieb zákazníka. Z dlhoročných skúseností vieme našim klientom poradiť, ako najoptimálnejšie nastaviť upratovací servis. Pri upratovaní používame profesionálne náradie a čistiace prostriedky. Personál je viditeľne označený v rovnošate. Kontrola harmonogramu upratovacích prác u nás prebieha na viacerých úrovniach. Kontaktujte nás a zostavíme harmonogram upratovania podľa Vašich požiadaviek.

Máte záujem o Pravidelné upratovnie?
Kontaktujte nás

+421 918 999 256

Podobné služby

Generálne upratovanie

Hĺbkové čistenie priestorov, silne znečistených plôch, finálne upratovanie pred auditom alebo kolaudáciou.

Viac o službe generálne upratovanie

Špeciálne upratovanie

Postavebné upratovanie, výškové umývanie okien, tepovanie, odstraňovanie žuvačiek, olejových škvŕn, čistenie eskalátorov a iné.

Viac o službe špeciálne upratovanie

Profesionálna údržba exteriéru

Letná a zimná údržba. Kosenie, hnojenie a prevzdušnenie trávnika, úprava a výsadba zelene, zametanie plôch, posyp a odhrn snehu, dodávanie posypového a okrasného materiálu.

Viac o službe údržba exteriéru

Zásobovanie hygienickým tovarom

Dodávanie hygienického tovaru, materiálu, zásobníkov a dávkovačov, čistiacich prostriedkov, upratovacích pomôcok a techniky ako vysávače, parné čističe a iné.

Viac o službe zásobovanie hygienickým tovarom

Ekologická práčovňa

Služba profesionálnej ekologickej práčovne. Odborná starostlivosť o bielizeň s použitím profesionálnych veľkokapacitných pračiek, sušičiek a techniky na finišovanie.

Viac o službe ekologická práčovňa