Personálne oddelenie: +421 918 590 575 | Obchodné oddelenie: +421 918 999 256 info@ips.sk

O nás

O nás

Sme slovenská profesionálna upratovacia spoločnosť založená na princípoch rodinného podniku. Staviame na niekoľkoročnej tradícii firmy SBS Commerce Australia, pôsobiacej v Sydney, ktorej majiteľ pokračuje vo svojej aktivite aj na Slovensku, a to už od roku 2006, práve pod značkou ips®. Našou prioritou je kvalita, flexibilita a rýchlosť zabezpečenia služieb. Poskytujeme pravidelné upratovacie služby, jednorazové upratovanie, hĺbkové a generálne čistenie, letnú a zimnú údržbu, dodávanie hygienických produktov, služby ekologickej práčovne a mnohé iné. Inováciu technológií a portfólio služieb neustále rozširujeme so snahou splniť všetky požiadavky našich klientov. Ekologický balíček používaných produktov nám umožňuje zabezpečiť upratovanie s minimálnym negatívnym vplyvom na životné prostredie. Dôraz kladieme na spoľahlivý a zaškolený personál, ku ktorému nám pomáha vlastné školiace centrum, bezpečnostný technik, objektový manažér a kontrolór kvality. Disponujeme poistením vo výške           1 200 000 € v prípade škodovej udalosti a certifikátmi EN ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Spolupracujeme len s profesionálnymi spoločnosťami a aj vďaka tomu sme v roku 2020 dosiahli obrat 5 miliónov eur v kombinácii s množstvom spokojných zákazníkov, ktorým ďakujeme za prejavenú dôveru.

V roku 2023 prebehla fúzia ips cleaning group a.s. a ips trade, s.r.o so spoločnosťou TSC Cleaning, s.r.o., která sa stala právnym nástupcom oboch spoločností. Týmto sa stali súčasťou skupiny TSC Group, lídra na trhu v oblasti upratovacích a čistiacich prác v Českej republike a na Slovensku. Viac informácií TU.

Prečo my

N máme dlhoročné skúsenosti v oblasti upratovacieho servisu
N pracujeme podľa EN ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001 a sme držiteľmi uvedených certifikátov
N máme uzatvorené poistenie o zodpovednosti organizácie za škody do výšky 1 200 000 Eur
N individuálne pristupujeme k naším zákazníkom a ich požiadavkám
N pri práci používame výhradne profesionálne čistiace stroje a prostriedky
N po obhliadke Vašich objektov špecialista našej firmy vypracuje presný plán prác, kalkuláciu a časový harmonogram, bez toho, aby pre Vás z rokovania až       do prípadného uzavretia zmluvy vyplývali akékoľvek záväzky